WebOnline

Blog paylaşımlarımız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İnteraktif web site bilgileri

İnteraktif web site bilgileri

İnteraktif web site bilgileri ile sitenizdeki verimliliği yüzde iki yüz arttırın. İnternet ağı bildiğiniz gibi nerden ne zaman ziyaretçi geleceği belli değildir. Öncelikle yapmamız gerekenleri listelemeli ve size katacağı yararları açıklayalım.

  • Diğer sitelerden karşılıklı bağlantı
  • Sosyal medya üzerinden düzenli paylaşım
  • Arkadaş çevreniz ve siteniz hakkında görüşleri
  • Ziyaretçilerin gözünden web sitesi

Diğer sitelerden karşılıklı bağlantı

Öncelikle yapmanız gereken forum sitelerinde web siteleri olan kullanıcılar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Düşük kitlesi olan web siteleri dahi olması sıkıntı oluşturmaz çünkü web sitelerine gelen kullanıcının dikkatini sizin yaptığınız reklam banneri ile sağlanacaktır.

Reklam bannerını daha verimli yapabilmek için anlaşma yaptığınız web siteni tema renklerine uygun olması gerekiyor. Bu noktaya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Sosyal medya üzerinden düzenli paylaşım

Sitenizin bağlantısı olan yada sürekli aktif olarak sosyal medya üzerinde paylaşımlarda bulunmanız hesaplarınız için sürekli takipçiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Paylaşımlarınızda isterseniz site linki isterseniz aralarda site linki kullanarak takipçilerinizi de kaybetmeden sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz.

Arkadaş çevreniz ve siteniz hakkında görüşleri

Öncelikle arkadaşlarınıza sitenizi göstermeniz size farklı fikirler ve eksikleri bulmanızı sağlayacaktır. Arkadaşlarınızı seçerken internet sitelerinde sürekli takılan gözlemci kişileri seçmeniz daha verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Ziyaretçilerin gözünden web sitesi

Ziyaretçilerin gözünden internet sitenizi incelemeniz sitenizde ziyaretçilerin eksik yada fazla buldukları noktaları anlamanızı kolaylaştıracaktır. Başka kişilerin web sitelerinde gördüğünüz farklılıkları da bu sayede fark eder ve sitenize entegre edebilirsiniz.