WebOnline

Blog paylaşımlarımız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İngilizce site içeriklerini nasıl bulabilirim?

İngilizce site içerikleri sitemize katkıları nelerdir?

İngilizce site içeriği oluşturmadan önce ilk olarak İngilizceye hakim olmanız gerekmektedir. Eğer İngilizcem yok ama sitemi İngilizce dil üzerine planladım diyorsanız sıkıntı yok çünkü makale satın alabilirsiniz. İnternette bir çok forumda makale editörlüğü yapan kullanıcılar bulunmaktadır. Ufak bir araştırma ile makale satın alabilir ve bu şekilde sitenize İngilizce içerik sağlamış olursunuz.

İngilizce içerikleri nasıl bulabilirim? Nelere dikkat etmeliyim?

İngilizce içerikleri bulmanız internetteki forumlarda gezinmenizle daha hızlı olacaktır. Örneğin r10,wmaraci vb. gibi forumları araştırarak kendinize uygun içerik editörlerine ulaşabilirsiniz. Peki nelere dikkat etmem gerekir? Aslında birçoğumuz bu konuda pek bilgiye sahip değiliz. İçerik anahtar kelimeleri kendiniz analiz etmeniz sizin açınızdan daha verimli olacaktır.

Öncelikle editör seçerken forumdaki profilini inceleyin yorumlarına bakın ticaret puanlarını kontrol edin. Sonrada size uygun bir editör bulduğunuzda telefon numarasını arayın ve konu hakkında bilgi alın referanslarını inceleyin. Oluşturduğu içeriklerin seo uygunluğunu kontrol edin. Bu şekilde sizde sitenizi geliştirmiş olacaksınız. İngilizce içerik barındırmanız ise sitenizdeki reklam partneri yani adsense vb. reklam alanlarından gelirlerinizi yükseltmenizi sağlayacaktır.