WebOnline

Blog paylaşımlarımız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İkili Opsiyon Broker Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Parametre

İkili Opsiyon Broker Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Parametre

İkili opsiyon ticaretinde ticaret kariyerine başlamak için, bir komisyoncuya ihtiyaç duyulmaktadır. Forex'ten farklı olarak, İkili Opsiyon brokerleri ile ilgili kayma, fiyatlandırma, yeniden fiyatlandırma ve iyi bir komisyoncu seçme gibi sorunlar ikili opsiyon ticareti için hiç de zor değil. İhtiyacınız olan tek şey çevrimiçi olmak ve aracıyı aramaya başlamak. Nitekim, bir komisyoncu genel kalitesini belirleyen çeşitli faktörler vardır ve aşağıda listelenen aşağıdaki parametrelerden birine dikkat etmelisiniz:

1.Düzenleme:

Aracı, CySec gibi bir otorite tarafından düzenlenirse , o zaman keskin ticaret uygulamalarını takip eder. Aynı zamanda, düzenlenmiş aracılar, meşru oldukları ve fonlarınızın güvenli ellerde olduğu anlamına gelir ve buna bağlı olarak yatırımlarınız için kar ödersiniz.

2.Müşteri Hizmetleri:

Broker, müşteri hizmetlerine dayanarak iyi bir yanıt verme özelliğine sahip olmalıdır. Piyasada iyi bir üne sahip olmasına rağmen kötü müşteri desteği için kötü olan çok sayıda broker vardır. Müşterilerin sorgularına katılan özel bir kadroya sahip bir komisyoncu seçmelisiniz.

3.Ticari Tipler:

Brokerinizin şeffaf işlem koşulları olduğundan emin olun ve size en geniş ticari aralığı sunar. Bazı brokerler, yalnızca yetenekli tüccarların size gösterebileceği bir ticarette belli sınırlamalar koyacaktır. Bu nedenle, aracıyı seçtikten sonra bu faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir.

4.Ticaret Yazılımı:

Bu şekilde sunulan ticaret platformu, genel ticareti artırmak için çok önemli bir rol oynar. Eğer komisyoncu ne kadar iyi olursa olsun, ticaret platformunda rahat değilseniz, söz konusu broker ile devam etmek için bir nokta yoktur, çünkü sizi herhangi bir yere götürmez. Bu yüzden, ticaret platformu sizi rahat ettiren ve kolayca ticaret yapmanızı sağlayan bir komisyoncu seçin.

5.Ödemeler:

Yatırımların ödemesi bir aracıdan diğerine değişir. Daha fazla ödeme, daha fazla kar demektir, ancak bazen başlangıçta bakan bir dizi vardır. Konfor bölgenize bağlı olarak uygun ödemeler sunan brokerler seçmeniz gerekiyor.

6.Ödemeler:

Komisyoncu, mevcut en iyi depozito ve geri çekme işlemini sağlayabilmelidir. İşlemler sorunsuz olmazsa, istenmeyen sorunlara neden olabilir. Çok çeşitli ödeme seçenekleri sunan bir komisyoncu seçin ve para çekme işlemleri için çok fazla ücret talep etmeyin.

7.Varlıklar Kapsamı:

Varlıklar, ikili opsiyonların genel ticaretinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Eğer komisyoncu temel varlıkların kapsamlı bir listesini içermiyorsa, o komisyoncuyu seçmenin bir anlamı yoktur. Çok çeşitli ticari varlıklara sahip bir komisyoncu, genel işlemleriniz için esneklik ve çeşitlilik getirecektir.