WebOnline

Blog paylaşımlarımız ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Adsense Giriş : Adsense ve Daha Fazlası

İnternet ile para kazanmak her zaman güzel bir düşünce olmuştur. Genellikle yapılan hatalardan birisi meslek olarak görmek yerine biraz kazandıktan sonra çaba göstermemek ve kazanç elde etmemek yada hiç kazanç elde etmeden boş vakit diyerek pes etmektir.

Hedefiniz ve amacınız doğrultusunda yaptığınız planları erken yada biraz da olsa karşılığını aldıktan sonra bırakmamanız için büyük beklentilerde olmamanız her zaman iyi olacaktır. İnternet siteniz üzerinden kazanç elde etmek yada bir youtube kanalı açarak para kazanmayı düşünmeniz ve bunu hayata geçirmeniz kolay ama devamlılık yani sürdürülebilir olmasını sağlamanız her zaman zor bir süreç olarak devam edecektir.

Adsense Oturum Nasıl Açabilirim? Adsense Tanıyalım

Adsense Google tarafından oluşturulmuş bir platformdur. Günümüzde yeni mesleklerin oluşmasında büyük bir katkısı olmuştur. Google kullanıcılarının ve girişimcilerin de bu yolda kazançlar elde etmesi için oluşturduğu adsense ile çeşitli şekillerde para kazanmak mümkündür.

Websiteniz ile para kazanın

Website yöneticilerinin genellikle kullanıcıları rahatsız etmeden Gösterim,Tıklama gibi özellikleri kullanarak kullanıcılara reklam sunması ile kazanç elde etmesidir. Hizmet yada Ürün satışı yapmayan siteler genellikle adsense kullanarak websitelerindeki reklam gösterimleri için ayırdıkları alanlardan para kazanmaktadırlar.

Youtube ile para kazanın

Günümüzde büyük örnekleri olması ile geniş kitlelere içerik üreten youtube kanalları bulunmaktadır. Sizde kendinize ait bir kanal oluşturarak adsense ile videolarınıza reklam alabilir içeriklerinizi izleyen kullanıcılar tarafından kazanç sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamanız ile para kazanın

Mobil uygulamaların kullanımının artması ile adsense üzerinden mobil uygulamanızda reklam gösterimi ile para kazanmanız artık çok kolay bir noktaya geldi gerekli yazılım bilginiz varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Adsense Nasıl Giriş Yapabilirim? Oturum Açmak için Ne Yapmalıyım?

Adsense giriş yapmak basit ve kolaydır ilk olarak adsense hesabınıza giriş yapmanız için Google Adsense web sitesini ziyaret etmelisiniz.

Google Adsense : https://www.google.com/intl/tr_tr/adsense/start/#/?modal_active=none

Web sayfanın açılması hızlı ve güvenli olacaktır. Web sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “OTURUM AÇIN” Linkine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada sizden mail adresiniz ve şifrenizi isteyecektir. Formu doldurduktan sonra güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz.